Skip to content

vår adress

Stockholm
Södra Dryckesgränd 1
111 30 Stockholm
Sverige

Dublin
73 Leeson Street Lower
Dublin 2
Ireland

Göteborg
Kungsgatan 46
411 15 Göteborg
Sverige

Örebro
Näbbtorgsgatan 2, 4 tr
702 23 Örebro
Sverige

Malmö
Nöjesguiden
Lilla Torg 1
211 34 Malmö
Sverige

Helsingborg
Nöjesguiden/Nöjesnytt
Norra Strandgatan 10
252 20 Helsingborg
Sverige

Linköping
Affärsstaden
Gjuterigatan 1D
582 73 Linköping
Sverige

HKM MEDIA GROUP SWEDEN

Stefan Hallenius
CEO
sh@hkm.se
070-483 59 47

Lauren Kavanagh
Art Director
laurenekavanagh@gmail.com

+44 7598 973866

HKM PUBLISHING

Dennis Karlsson
Account manager
dk@hkm.se

070-910 84 60

Niklas Urdell
Sales manager
nu@hkm.se
070-833 08 49

Emil Dufva
Account manager
ed@hkm.se

070-886 79 46

Niklas Karlsson
Distributionschef
nk@hkm.se

073-525 35 55

Thomas Helsing
Web & social media content manager, Editor-in-chief Nollnitton & Nollnitton Campus
th@hkm.se

019-10 84 90

Pehr Grånefors
Redaktör Marknad Dalarna, Marknad Öresund, Nöjesnytt Helsingborg och Affärsstaden
pg@hkm

070-634 66 79

Ulf Hjelting
Editor Örebro
uh@hkm.se

019-10 84 30

Niklas Berglund
Graphic production
nb@hkm.se

019-10 84 90

Abdul Hamid Ali
Web & Graphic Designer
aa@hkm.se

019-10 84 90

Andreas Wallberg
Distribution Örebro
distribution@hkm.se

NÖJESGUIDEN MEDIA

Pelle Tamleht
COO
pelle.tamleht@ng.se

070-633 27 63

Peter Christensen
Editor-in-chief, Totally Stockholm, Bästa Drycker
ps@hkm.se

070-886 71 01

Jonas Källgren
HKM MG
jk@hkm.se

070-712 76 27

Frasse Levinsson
Web editor, Nöjesguiden
frasse.levinsson@nojesguiden.se

Martin Brolin
Key Account Manager, Malmö
martin.brolin@nojesguiden.se

070-648 95 93

Jordache Naran
Account manager, Stockholm
jordache.naran@nojesguiden.se

073-316 14 42

Leopold Ericlid
Account manager, Stockholm
leopold.ericlid@nojesguiden.se

073-870 50 66

Julianna Golovanova
Account manager, Öresund
julianna.golovanova@nojesguiden.se

070-148 56 11

Henrik Olsson
Account manager, Öresund
henrik.olsson@nojesguiden.se

073-447 25 62

Peyvand Ahmedi
Marketing coordinator, Nöjesguiden
peyvand.ahmedi@nojesguiden.se

070-482 82 79

KINGSIZE

Matthias Sjödin
Account manager
matthias.sjodin@kingsizemagazine.se

070-996 99 45

Tobias Carlsson
Editor in cheif
tobias.carlsson@kingsizemagazine.se

070-438 67 46

Malkolm Landreus
Editor
malkolm.landreus@kingsizemagazine.se

070-880 05 38

DJUNGELTRUMMAN

including Gothenburg sales team for Nöjesguiden

Amanda Båmstedt
Editor in chief, Djungeltrumman
amanda@djungeltrumman.se

031-382 27 05

Magnus Linnemyr
Key account manager
ml@hkm.se

070-999 37 34

Rasmus Winblad
Account manager
rasmus@djungeltrumman.se

070-638 01 82

AFFÄRSSTADEN

Peter Nordlander
CEO
peter@affarsstaden.se

070-821 45 95

Pehr Grånefors
Redaktör
pg@hkm

070

Roger Ossmin
Account manager
roger@affarsstaden.se

0703-14 94 86

Elin Steen
Account manager
elin@affarsstaden.se

0735-33 50 01

Prenumerationer av publikationer
Marknad Örebro,
Marknad Dalarna
hkm.se/prenumerera